Prípravy na zimu

Zelený čaj  je najobľúbenejším čajom v Číne a Japonsku. Určite ste už počuli, že zelený čaj je veľmi zdravý. A strašne dobrý, teda aspoň mne dosť chutí. A v čom je jeho tajomstvo ?  V prvom rade obsahuje veľa antioxidantov, ktoré zabraňujú rastu rakovinotvorných buniek a taktiež ich aj ničia bez vedľajších účinkov (áno dobre čítate) ! A pôsobia aj proti krvným zrazeninám, pomáha v boji proti zubnému kazu. Zelený čaj regeneruje pokožku, spevňuje ju a samozrejme to najdôležitejšie zastavuje predčasné starnutie pleti ! : ) Tak si ho doprajme každý deň aspoň dve šálky a budeme zdravé a plus bonus aj krásne : ) Tak nazdravie ! 

Rukavice  niektorý ľudia ich nenosia ani v tej najväčšej zime. Niektorý ľudia chytajú dokonca sneh do holých rúk. No nevedia že im to škodí. Nie vo veľkej miere ale nenosením rukavíc môžu vzniknúť kľudne aj omrzliny ( pre silnejšie žalúdky si môžte prečítať tu ). V lepšom prípade ti prsty sčerveňejú , opuchnú, koža ostane suchá a prstami ťažko hýbeš. No nieje to sranda, preto každému z vás radím noste rukavice a chráňte si svoje ruky, veď ich máte iba dve ; ) 


Šál  na ochranu krku, v ktorom sú mandle, uzliny a hlasivky ale to snáď vie každý : ) 


Krém na tvár je jednotkou na dlhú zimu, predpokladám že v zimnom období väčšina z nás, či máme pleť mastnú alebo suchú, používame mastný krém na tvár. Vhodné sú krémy obsahujúce extrakty z lipového kvetu a jojobového oleja. U mňa je naj Nivea alebo obyčajná Maryna krém. : )


Balzám na pery je jednotka v zimnom období pred vysušením pier. Ja používam tento z oriflame, je vážne dobrý, jemný a krásne vonia. : )


Čižmy  treba mať poriadne, pretože mať omrznuté nohy nechce nikto. Musím si zaobstarať ešte jedny nejaké extra teplé. 


Pokračovanie nabudúce, teraz už musím do postele, zajtra ma čaká pracovný deň. Mier s vami a usmievajte sa veď aj zima je pekná : ) 2 komentáre:

Ďakujem za komentár, maj krásny deň :)