Mandarin magic

Vo včerajšom príspevku ste ho videli len odfotený, teraz ho môžte vidieť aj na nechtoch. Ja som sa do tej farby zamilovala, je mandarinková so zlatými třpitkami :)) Stačia dve vrstvy a výsledok už vidíte na fotke. Zatiaľ ho mám ešte len druhý deň tak neviem kedy sa začne olupovať, dám vám vedieť. :) Pekný pondelok prajem :)

6 komentárov:

 1. Fantastická farba! Ja som si z tých ovocných objednala Seduce me strawberry. Zatiaľ som ho nelakovala ale vo fľaštičke vyzerá úchvatne :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ten si objednám z ďaľšieho katalógu asi aj ja, všetky tie nové odtiene sú na zjedenie :))

   Odstrániť
 2. Aj ja ho mám, je bohovský! :) A celkovo laky od Avonu mám rada :) Mne sa začnú tak na tretí-štvrtý deň olupovať...s porovnaním napr. od Essence či Miss Sporty je to podla mňa slušná výdrž :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. toto je tuším môj prvý lak od avonu :P ja mám s essence tiež zlú skúsenosť čo sa týka lakov, ale miss sporty mi vydržia na nechtoch aj celý týždeň ! :))

   Odstrániť
 3. Krásna farba! Ja mám tiež kopec lakov od Avonu a moja skúsenosť je taká, že tie, ktoré majú perleť, nedržia vôbec, tie hladké, bez perlete, držia v pohode :) Ale asi je to individuálne :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár, maj krásny deň :)